Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk zit in een geborstelde lijst en is Puntgaaf | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 30-12-2019 om 9:34 |
Eindtijd | 4-1-2020 om 15:10 |