hans meyer petersen (cobra)

hans meyer petersen (cobra) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Meyer Petersen (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige abstracte zeefdruk niet ingelijst , maten 50x35 cm , genummerd en gesigneerd.

Starttijd:19-10-2017 om 02:37
Eindtijd:23-10-2017 om 02:37
Openingsbod€ 40
Objectlocatieleerdam, Nederland