Gilbert Baibay - With and without eyes
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
prachtige zeefdruk abstract, ingelijst 43x60 cm,genummerd en gesigneerd.
word niet verzonden ophalen in leerdam.
Starttijd | 3-2-2016 om 21:10 |
Eindtijd | 8-2-2016 om 21:10 |