Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn

Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!
Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Nahuijs (1923-1992)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst42 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rechtstreeks van de kunstenaar gekocht in 1979.
Het werk zit nog in de oorspronkelijke lijst.

De kleur is niet ingeschoten.

Het passe-partout is in de loop der jaren enigszins vergeeld.

Hans Nahuijs (1923-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  culvrij
FA. (1)

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
48 cm
42 cm
25.5 cm
17.5 cm
Sluit over 6d 7u 24m 12s
Openingsbod€ 50
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 12:50
Eindtijd:08-12-2022 om 20:30