Hans Olsthoorn - zonder titel

Hans Olsthoorn - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Hans Olsthoorn - zonder titel

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Hans Olsthoorn - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Hans Olsthoorn - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Hans Olsthoorn (1941-2009)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie pasteltekening van Olsthoorn.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.

Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte.

Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2021 om 16:23
Eindtijd:25-01-2021 om 08:56

daafse
24 jan. / 22:54
€ 80