Hans-Peter Feldmann - zonder titel

Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Hans-Peter Feldmann (1941)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Hans Peter Feldmann
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans Peter Feldmann bij xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren
op dik papier

Hans-Peter Feldmann (1941)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
42 cm
63 cm
Sluit over 12d 22u 16m 50s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:21-07-2021 om 10:47
Eindtijd:09-08-2021 om 20:52

brunocarl
vandaag / 17:58
€ 1