Hans Schraven - Aquarel

Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Hans Schraven - Aquarel

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Hans Schraven - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Hans Schraven (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aqaurel van Hans Schraven, verso gesigneerd in potlood.Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15

Hans Schraven (1956)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
60 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:17-02-2019 om 08:56
Eindtijd:01-03-2019 om 20:16

Simax
1 mrt. / 19:55
€ 40