Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd - Verkocht

Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!Hans Siegmund - Grote express. zeefdruk "Stilleven II" nr 8 van oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 2!
  • Hans Siegmund (1930-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 stuks
  •  disciplines: schilderen, grafiek, tekenen
    bijzonderheden:

    Kenmerkend in zijn gehele werk waren de grote aquarellen op papier die Hans Siegmund graag maakte. Dit was zijn favoriete techniek omdat hij daarin lang door kon werken: "Een schilderij vloeit voort uit wat er al is… Wat er al is op dat vlak. Het moet wel naar je toegroeien. Voor mij moet een schilderij scherp zijn. De tegenstellingen kunnen teer zijn, als alles er maar duidelijk afgebakend op staat… Een grote vorm, als totaliteit herkenbaar." (dag-aantekening uit 2014-15)
    lidmaatschappen:

    – KunstLiefde, Utrecht (vanaf 1958)
    – De Kunstkring, Den Haag
    – Arti et Amicitiae, Amsterdam
    (bij alle drie de kunstenaarsverenigingen was Hans Siegmund tientallen jaren lid)
    nevenactiviteiten

    Hans Siegmund was van 1969 tot 1993 docent schilderen en tekenen aan Artibus in Utrecht, dat later overging in de Utrechtse Academie voor Beeldende Kunsten Utrecht. Vanaf 1987 heette dit de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU). Hij gaf er veel les in model-schilderen en begeleidde studenten.

in zeer goede staat.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Hans Siegmund (1930-2017)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1155 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
75 cm
55 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd20-12-2022 om 20:52
Eindtijd29-12-2022 om 22:27
Biedingen (5)