Hans van den Berg - Toulon - Verkocht

Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Hans van den Berg (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen113 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Sfeervolle zeefdruk in warme kleuren.

Hans van den Berg (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (19)

1059 verkochte items
80 cm
113 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 15:53
Eindtijd:11-07-2020 om 21:52
Josojo
05 jul. / 11:20
€ 30