Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Schilderij |
Jaartal | 1987 |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Typisch werk van Hans van der Linde. Na zijn technische begin op e academie schilderde hij onder meer de hem zo kenmerkende (rivieren)landschappen. Abstract maar toch herkenbaar.
Dit werk (40x50cm) is ingelijst in een houten eenvoudige maar zeer treffende lijst.
Het werk heeft sobere maar toch aanwezige kleuren. De lucht in rood/roze gloed met groen en aardtinten voor het landschap.
Het werk gaat weg voor een meer dan aannemelijke prijs.
Signering op de achterzijde door de kunstenaar.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Betreft ouder werk van Hans van der Linde, staat is ook zeer goed te noemen maar foto's spreken hier voor zich en om misverstanden te voorkomen status goed meegegeven. Geen krassen/beschadigingen op het werk oid. | |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 2-7-2018 om 4:33 |
Eindtijd | 11-7-2018 om 6:00 |