Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot werk van Hans van der Linde in mooie houten wash wite/blank lijst 80x60.
Werk en lijst in zeer goede staat en prachtig vullend formaat en strakke afbeelding.
Ander vormen van verzending altijd bespreekbaar, zeker in combinatie met aankoop van andere werken uit mijn collectie
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 12-3-2017 om 16:25 |
Eindtijd | 19-3-2017 om 10:25 |