FA. (5)

Hans van Dokkum - Watersnood - Ets

Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!Hans van Dokkum - Watersnood - Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/150
Ets door Hans van Dokkum
Voorstelling van de Watersnood met onder water gelopen boerderijen
Losbladig, beeldmaat 20x30, bladmaat 32x39
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Hans van Dokkum'
Genummerd en annotatie l.o.: '39/150' en 'Druk v/d etser'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Ets heeft links boven de voorstelling wat vlekken op het blad (zie afbeelding).

Passepartout doet dit volledig verdwijnen.

Hans van Dokkum (1908-1995)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3195 verkochte items
30 cm
20 cm
Starttijd:18-05-2022 om 15:27
Eindtijd:28-05-2022 om 20:34
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingWereldwijd