De laatste 2 werken uit mijn bezit van Hans van Dokkum. Dit stilleven heeft geen oplage vermelding, In zijn handschrift: Druk v d etser gesigneerd Hans van Dokkum. Prachtig werk met vlinder schedel en vlieg. Papier enigzins verkleurd komt uit oude grafiek map, uit verzameling van kunstenaar uit Utrecht waarin ook hele kostbaar grafiek heeft ingezeten.
Verzenden euro € 9.50
Goed
Papier is gaaf , wel egaal verkleurd door de jaren.
Beeld 23 x 15 cm
Verzenden €9.50 Post.nl
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bussum, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25