Hans van Draanen - Hans van Draanen: Figuur met vogel -ets 1976- - Verkocht

Hans van Draanen - Hans van Draanen: Figuur met vogel -ets 1976- kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Draanen - Hans van Draanen: Figuur met vogel -ets 1976- kopen? Bied vanaf 35!Hans van Draanen - Hans van Draanen: Figuur met vogel -ets 1976- kopen? Bied vanaf 35!Hans van Draanen - Hans van Draanen: Figuur met vogel -ets 1976- kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans van Draanen (1931-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Figuur met ballon en twee vogels
ConditieRedelijk

Zie foto

Hans van Draanen (1931-1987)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Mariekez

Lid sinds 2020
5 verkochte items
19.5 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2020 om 11:51
Eindtijd:23-01-2020 om 19:16
Bendea
19 jan. / 10:07
€ 35