hans van horck ´´exodus´´ - Verkocht

hans van horck  ´´exodus´´ kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hans Vanhorck (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtig grote zeefdruk van hans vanhorck , ingelijst  70x100 cm , genummerd en gesigneerd , echt een koopje

word niet verzonden ,ophalen in leerdam.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:29-04-2016 om 07:57
Eindtijd:04-05-2016 om 20:57
gilbertlu
04 mei / 18:58
€ 100