Hans van Norden: Aquarel, kust Bretagne

Hans van Norden: Aquarel, kust Bretagne kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Hans van Norden: Aquarel, kust Bretagne kopen? Bied vanaf 30!Hans van Norden: Aquarel, kust Bretagne kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  gonzo

7 verkochte items
  • Hans van Norden (1915-2011)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel, afmetingen 68 x 82 cm incl. lijst. professioneel ingelijst in goudkleurige houten lijst. gesigneerd rechtsonder en op de achterkant. Gegarandeerd origineel werk / geen oplage.

Ivm de afmetingen ophalen in Utrecht of in overleg door een koerier (kosten koper).

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:14-09-2014 om 17:12
Eindtijd:28-09-2014 om 17:12

boris2006
23 sep. / 21:24
€ 30