Hans Vanhorck - Abineau Trial - Verkocht

Hans Vanhorck - Abineau Trial kopen? Bied vanaf 100!
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen140 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Paulissen

Lid sinds 2019
4 verkochte items
120 cm
140 cm
Dit item is verkocht voor 162,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-02-2020 om 16:03
Eindtijd:03-03-2020 om 21:50
Biedingen (5)
ikverkoopkunst
03 mrt. / 21:44
€ 141
danser
03 mrt. / 21:44
€ 131
danser
29 feb. / 09:54
€ 120
Frelst
28 feb. / 12:37
€ 110
FreWe
20 feb. / 23:09
€ 100