Hans Vanhorck - Acryl op paneel, Pythia - Ingelijst - Verkocht

Hans Vanhorck - Acryl op paneel, Pythia - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vanhorck - Acryl op paneel, Pythia - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Acryl op paneel, Pythia - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Acryl op paneel, Pythia - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Acryl op paneel, Pythia - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal1999
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs: € 2269

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(20)
FA. (252)

30052 verkochte items
63 cm
80 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2020 om 13:25
Eindtijd:06-07-2020 om 22:13
Biedingen (14)
Robert63
06 jul. / 21:39
€ 110
Ida123
06 jul. / 20:33
€ 100
Pvanderende
05 jul. / 22:05
€ 90
Robert63
05 jul. / 21:53
€ 80
Pvanderende
05 jul. / 09:43
€ 70
almoro
23 jun. / 21:29
€ 60
danser
23 jun. / 21:29
€ 53
danser
23 jun. / 15:46
€ 46
nelleke1958
23 jun. / 15:46
€ 41
danser
22 jun. / 20:31
€ 36
nelleke1958
22 jun. / 20:31
€ 31
nelleke1958
22 jun. / 16:20
€ 15
Ronaldzoekt
22 jun. / 16:20
€ 10
nelleke1958
22 jun. / 14:04
€ 1