Hans Vanhorck - Arizona - Verkocht

Hans Vanhorck - Arizona kopen? Bied vanaf 350!
Hans Vanhorck - Arizona kopen? Bied vanaf 350!Hans Vanhorck - Arizona kopen? Bied vanaf 350!Hans Vanhorck - Arizona kopen? Bied vanaf 350!
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal2008
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
Lijst87 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder werk van Hans van Horck, wordt samen aangeboden met 'Fortuna IV' en 'Landscape II'

nvt

Hans Vanhorck (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (22)
Geplaatst door  AQ2020

Lid sinds 2020
3 verkochte items
118 cm
87 cm
110 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2020 om 14:51
Eindtijd:21-01-2020 om 22:01
OxY2002
21 jan. / 21:48
€ 350