Hans Vanhorck - Black and White - Verkocht

Hans Vanhorck - Black and White kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vanhorck - Black and White kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Black and White kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Black and White kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Black and White kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  jokos63
FA. (1)

8 verkochte items
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Black and White gallerieprijs euro 1800

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  jokos63
FA. (1)

8 verkochte items
90 cm
110 cm
70 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2020 om 22:45
Eindtijd:12-07-2020 om 22:53
Biedingen (18)
Perry012
12 jul. / 22:48
€ 150
Ida123
12 jul. / 22:48
€ 140
Perry012
12 jul. / 22:47
€ 130
Ida123
12 jul. / 22:47
€ 120
Perry012
12 jul. / 22:42
€ 110
Ida123
12 jul. / 22:39
€ 100
NeeltjeNelissen
12 jul. / 22:39
€ 100
Ida123
12 jul. / 22:39
€ 90
NeeltjeNelissen
12 jul. / 22:39
€ 80
Ida123
12 jul. / 21:40
€ 70
NeeltjeNelissen
12 jul. / 21:20
€ 60
Ida123
12 jul. / 21:20
€ 50
Ida123
08 jul. / 10:26
€ 29
Smulders-Smulders
08 jul. / 09:25
€ 24
hans44
08 jul. / 09:25
€ 20
hans44
08 jul. / 09:24
€ 18
Smulders-Smulders
08 jul. / 09:24
€ 13
Smulders-Smulders
06 jul. / 18:18
€ 1