Hans Vanhorck - Chilam Bilam IV - Verkocht

Hans Vanhorck - Chilam Bilam IV kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 240,00

Hans Vanhorck - Chilam Bilam IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Chilam Bilam IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Chilam Bilam IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Chilam Bilam IV kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Ida123
FA. (5)

42 verkochte items
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
Lijst110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Categorie Origineel
  • Materiaal Acryl op geschept papier
  • Stijl Abstract
  • Orientatie Staand
  • Formaat (BxH) 90 x 110 cm
  • Ingelijst  ja zweven in dubbel passe-partout
  • Galeriewaarde 2275 Euro

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  Ida123
FA. (5)

42 verkochte items
90 cm
110 cm
57 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:09-12-2019 om 11:19
Eindtijd:21-12-2019 om 16:20
duit77
21 dec. / 15:00
€ 240