Hans Vanhorck - Memory | Ingelijst (Groot)

Hans Vanhorck - Memory | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vanhorck - Memory | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!Hans Vanhorck - Memory | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!Hans Vanhorck - Memory | Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Hans Vanhorck (1952)
IngelijstIngelijst
Afmetingen82.5 cm x 52 cm (h x b)
Lijst102.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Mooi werk van Hans Vanhorck. Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
72.5 cm
102.5 cm
52 cm
82.5 cm

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-07-2020 om 10:49
Eindtijd:26-07-2020 om 19:29

hans44
25 jul. / 21:28
€ 65