Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image - Verkocht

Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (180)
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal2003
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs: € 2.200

Met wat slijtage langs de randen en hoeken.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(20)
FA. (252)

30068 verkochte items
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 212,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-06-2020 om 14:45
Eindtijd:14-06-2020 om 21:42
Biedingen (23)
plieneke
14 jun. / 21:33
€ 185
postart
14 jun. / 21:33
€ 175
plieneke
14 jun. / 21:33
€ 175
postart
14 jun. / 21:12
€ 165
Gerrit1
14 jun. / 21:11
€ 155
postart
14 jun. / 21:11
€ 150
postart
14 jun. / 21:11
€ 145
Gerrit1
14 jun. / 21:11
€ 135
postart
14 jun. / 16:15
€ 125
KunsthandelOlafWijman
14 jun. / 16:15
€ 125
postart
14 jun. / 16:10
€ 111
KunsthandelOlafWijman
14 jun. / 16:10
€ 101
postart
14 jun. / 15:32
€ 86
KunsthandelOlafWijman
14 jun. / 15:32
€ 76
KunsthandelOlafWijman
14 jun. / 09:38
€ 71
Robert63
14 jun. / 09:38
€ 61
KunsthandelOlafWijman
07 jun. / 17:37
€ 51
FvB83
07 jun. / 17:37
€ 50
FvB83
03 jun. / 00:00
€ 32
nelleke1958
03 jun. / 00:00
€ 27
nelleke1958
02 jun. / 23:58
€ 5
FvB83
02 jun. / 23:58
€ 3
nelleke1958
02 jun. / 15:28
€ 1