Hans Vanhorck - Vrouw leunend op stoel

Hans Vanhorck - Vrouw leunend op stoel kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Vanhorck - Vrouw leunend op stoel kopen? Bied vanaf 60!Hans Vanhorck - Vrouw leunend op stoel kopen? Bied vanaf 60!Hans Vanhorck - Vrouw leunend op stoel kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Victorh

1 verkochte items
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal1984
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
Lijst57 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIII/XV Épreuve d'Artist
Afbeelding van een vrouw op een stoel.Werk is in prima conditie en handgesigneerd.  Goudkleurige lijst met glas.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Victorh

1 verkochte items
66.5 cm
57 cm
47 cm
37 cm

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:24-05-2019 om 13:54
Eindtijd:14-08-2019 om 16:21

BenBrinkman
14 aug. / 16:06
€ 50