Hans Vanhorck, zeefdruk op papier

Hans Vanhorck, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 45,00

Hans Vanhorck, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!Hans Vanhorck, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!Hans Vanhorck, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Hans Vanhorck (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen Beeld: h. 51 cm x 80 cm.  Blad: 60 cm x 92 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 84 / 100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat,
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 25,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:26-07-2015 om 17:17
Eindtijd:02-08-2015 om 21:17

Biedingen (4):

Centerfo
2 aug. / 19:29
€ 45
MarissaR
1 aug. / 18:46
€ 40
Centerfo
29 jul. / 20:59
€ 35
MarissaR
26 jul. / 17:28
€ 30