Hans Verweij - Ruitenvrouw - Verkocht

Hans Verweij - Ruitenvrouw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Hans Verweij (1928-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Verweijkleurenlithogesigneerd met potloodUitgever; Bebertgenummerd; a.p Artist Proof

Hans Verweij (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
32 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:08-12-2018 om 09:36
Eindtijd:15-12-2018 om 13:20
Biedingen (6)
gijsbertus340
15 dec. / 08:53
€ 15
Marielou
15 dec. / 08:53
€ 10
gijsbertus340
15 dec. / 07:40
€ 5
devaanhoek
12 dec. / 07:09
€ 3
sophiajing
12 dec. / 07:09
€ 3
devaanhoek
09 dec. / 18:08
€ 1