Hans Vredegoor - CLXXVI - Verkocht

Hans Vredegoor - CLXXVI kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1091)
  • Hans Vredegoor (1953)
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen65 cm x 44 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/35
Handgemaakte kleurenets van Vredegoor in schitterende kwaliteit. Nr 24/35U kunt het werk met passe partout komen ophalen en vooraf bekijken bij galerie Rotor in Arkel of zonder passe partout toegestuurd krijgen via aangetekende post.

Hans Vredegoor (1953)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2040 verkochte items
60 cm
80 cm
44 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:04-08-2018 om 10:47
Eindtijd:18-08-2018 om 22:56
EsKo74
18 aug. / 22:46
€ 75