Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Z.T. Vogel

Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Z.T. Vogel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Z.T. Vogel kopen? Bied vanaf 1!Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Z.T. Vogel kopen? Bied vanaf 1!Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Z.T. Vogel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (276)

Lid sinds 2010
37068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Hans Vredegoor (1953)
Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140/140

Let op: het oplagenummer kan afwijken van de foto’s.

Administratieve code:

QQAA

Het beeld is zeer licht verkleurd (zichtbaar langs de rand van het beeld)

Hans Vredegoor (1953)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (276)

Lid sinds 2010
37068 verkochte items
39 cm
49.5 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:24-01-2019 om 15:02
Eindtijd:03-02-2019 om 19:57

Biedingen (6):

PMW10
3 feb. / 19:47
€ 20
bava
3 feb. / 19:47
€ 15
PMW10
3 feb. / 11:29
€ 10
ansgasseling
3 feb. / 11:26
€ 5
PMW10
3 feb. / 11:26
€ 3
ansgasseling
2 feb. / 12:30
€ 1