Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie

Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!Hans Vredegoor - Kleuren ets, titel. Resonantie kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1011 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Hans Vredegoor (1953)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/30
Hans Vredegoor (Deventer, 1953)

Vredegoor studeerde aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem tot 1977. Hij onderneemt het liefst zwerftochten in zijn innerlijke belevingswereld. Zijn schilderijen ontstaan uit een vlek die hij geleidelijk aan laat uitvloeien tot een abstract gegeven waarbij hij lichte en donkere effecten via golvende bewegingen en organische vormen laat uitstralen tot iets herkenbaars. Zijn schilderijen vormen een aangename ontdekking voor degenen die een zekere poëzie van het toeval en een lichte transparantie in zijn schilderkunst zoeken.Deze grafische, plooibare en verfijnde onderwerpen verschijnen tevens in zijn beelden. In dit driedimensionale werk komt hetzelfde technische meesterschap voor. Het bewerken van tedere kleuren met pastel en inkten, afgewisseld met collageonderdelen in zijn schilderijen, wordt in zijn beelden vervangen door een samenspel van verschillende materialen die hij op een vernuftige manier aan elkaar koppelt. Door ronde sensuele vormen en zachte curven wordt de abstractie verzacht. Zijn werk lijkt gevoelig en sierlijk de essentie van mens en natuur weer te geven.

Hans Vredegoor (1953)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1011 verkochte items
65 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:02-02-2019 om 17:39
Eindtijd:09-02-2019 om 21:33

Marliesvdveen
9 feb. / 21:20
€ 30