Hans Vredegoor - Tweespraak

Hans Vredegoor - Tweespraak kopen? Bied vanaf 45!

Hans Vredegoor - Tweespraak

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vredegoor - Tweespraak kopen? Bied vanaf 45!Hans Vredegoor - Tweespraak kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Hans Vredegoor (1953)
Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25 stuks
Mooie ets van hans Vredegoor.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per koerier toegestuurd krijgen.

Kleine verkleuring, onder passe partout geweest. Bij gebruik nieuw passe partout valt dit verschil geheel weg. Bij afhalen inclusief passe partout.

Hans Vredegoor (1953)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1495 verkochte items
59 cm
46 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-01-2020 om 15:22
Eindtijd:31-01-2020 om 17:35

middelburg51
31 jan. / 16:34
€ 40