Hans Vredegoor - zonder titel

Hans Vredegoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!Hans Vredegoor - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
  • Hans Vredegoor (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren

Fraai werk ets werk van Hans Vredegoor. Nederlandse topkwaliteit!
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hans Vredegoor (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
65 cm
50 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:47
Eindtijd:23-08-2022 om 21:33
Openingsbod € 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland