Hans Wap - Anciënniteit city 1

Hans Wap - Anciënniteit city 1 kopen? Bied vanaf 99!
Hans Wap - Anciënniteit city 1 kopen? Bied vanaf 99!Hans Wap - Anciënniteit city 1 kopen? Bied vanaf 99!Hans Wap - Anciënniteit city 1 kopen? Bied vanaf 99!Hans Wap - Anciënniteit city 1 kopen? Bied vanaf 99!Hans Wap - Anciënniteit city 1 kopen? Bied vanaf 99!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
Hans WAP Rotterdamse kunstenaar maakt kunst die kleurig is en altijd in beweging is.

Nooit ingelijst of opgehangen geweest

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
41 cm
55 cm
Starttijd:18-08-2022 om 09:20
Eindtijd:27-08-2022 om 21:52
Openingsbod € 99
ObjectlocatieDelft , Nederland
VerzendingAlleen per koerier