Hans Wap - Cargo, 1995

Hans Wap - Cargo, 1995 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Wap - Cargo, 1995 kopen? Bied vanaf 25!Hans Wap - Cargo, 1995 kopen? Bied vanaf 25!Hans Wap - Cargo, 1995 kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/100
Prachtige zeefdruk van Hans Wap.
Hij maakte een serie van 3 zeefdrukken ter gelegenheid van het honderdjarig jubileum van Van Gend & Loos, waarvan "Cargo" er een is.
Afgebeeld in jubileumcatalogus "Kunst onderweg".
Linksonder gesigneerd met potlood.
Het werk is genummerd, getiteld en gedateerd.
Oplage 38/100

De conditie is goed, nooit ingelijst geweest.
Blad:  76 x 56,5 cm. Afbeelding:  59 x 43,5 cm

Werk is nooit ingelijst geweest. Verkeerd in goede conditie.

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Davidnr10

Lid sinds 2020
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
56.5 cm
76 cm
Starttijd:05-05-2022 om 11:48
Eindtijd:08-05-2022 om 22:39
Openingsbod € 25
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland