Hans Wap - De kanofahrt

Hans Wap - De kanofahrt kopen? Bied vanaf 175!
Hans Wap - De kanofahrt kopen? Bied vanaf 175!Hans Wap - De kanofahrt kopen? Bied vanaf 175!Hans Wap - De kanofahrt kopen? Bied vanaf 175!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans WAP Rotterdamse kunstenaar het leuke van zijn werk is dat er altijd beweging in zijn werk zit. Hier is het net of de kano weg vaart. Groot werk leuk voor kano liefhebber.

Altijd in map bewaard

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
55 cm
85 cm
Starttijd:24-07-2022 om 12:03
Eindtijd:02-08-2022 om 22:50
Openingsbod € 175
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier