Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998

Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!
Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!Hans Wap - Gesigneerde zeefdruk - ''Spinning Tops" - 45/50 - 1998 kopen? Bied vanaf 115!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 72 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Mooie, grote kleurrijke zeefdruk op papier.
Oplage 45/50 uit 1998.
In zeer goede staat, uitstekend ingelijst in mooie houten lijst.
Kan direct aan de muur.

Totale afmeting: 72,5 x 92,5 x 3,5 cm.
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd door de kunstenaar in potlood.

In verband met kwetsbaarheid (glas) enkel ophalen!

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
92.5 cm
72.5 cm
72 cm
49 cm
Sluit over 9d 19u 20m 24s
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:29-09-2022 om 11:52
Eindtijd:13-10-2022 om 19:15