Hans Wap - Het dagelijks leven

Hans Wap - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 20!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstGlasschade
Afmetingen48 cm x 35 cm (h x b)
Glasschade48 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ruiter op paard.
Gegeven aan medewerkers van Albert Heijn ter ere van 100 jarig bestaan 27 mei 1987.

Glas van lijst bevat een scheur.

Hans Wap (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Rooswem

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
35 cm
48 cm
35 cm
48 cm
Starttijd:14-10-2022 om 17:53
Eindtijd:28-10-2022 om 21:52
Openingsbod € 20
ObjectlocatieTilburg ,  Nederland
VerzendingWereldwijd