Hans Wap - Onbekend

Hans Wap - Onbekend kopen? Bied vanaf 149!
Hans Wap - Onbekend kopen? Bied vanaf 149!Hans Wap - Onbekend kopen? Bied vanaf 149!Hans Wap - Onbekend kopen? Bied vanaf 149!Hans Wap - Onbekend kopen? Bied vanaf 149!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 13 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Hans WAP Rotterdamse kunstenaar

Ingelijst en in kast gestaan tijd om aan een muur t komen

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
40 cm
50 cm
13 cm
13 cm
Starttijd:24-07-2022 om 12:08
Eindtijd:02-08-2022 om 22:49
Openingsbod € 149
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier