Hans Wap - Zeilen

Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!
Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!Hans Wap - Zeilen kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Wap (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst66 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Deze zeefdruk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Linksonder gesigneerd met een blindstempel. De zeefdruk komt uit de grafiekserie  ‘Het Dagelijks Leven’

De grafiekserie ‘Het Dagelijks Leven’ was een initiatief van AHOLD NV bij de viering van het 100-jarig bestaan van Albert Hein in 1987. Bij die gelegenheid werden 25 kunstenaars uitgenodigd om elk een viertal kunstwerken te maken, steendrukken, etsen of zeefdrukken, en mochten alle medewerkers van Albert Heijn daaruit één kunstwerk als 'cadeautje voor thuis' uitkiezen.

Hans Wap (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
52 cm
66 cm
36 cm
48 cm
Starttijd:04-08-2022 om 14:52
Eindtijd:18-08-2022 om 21:22
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier