Hans Wiesman - portret van vrouw 33 x 47, krijt z.j.

Hans Wiesman - portret van vrouw 33 x 47, krijt z.j.  kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Wiesman - portret van vrouw 33 x 47, krijt z.j.  kopen? Bied vanaf 50!Hans Wiesman - portret van vrouw 33 x 47, krijt z.j.  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hans Wiesman (1918-1988)
TypeTekening / Aquarel

Prachtig en indruk-wekkend portret van een vrouw door Hans Wiesman ( Scheen spreekt van een 'monumentaal kunstenaar') in zwart krijt, formaat ca. 33 x 47

www.rkd.nl nummer 84253

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:18-08-2014 om 13:26
Eindtijd:01-09-2014 om 13:26

Kunstkijker
31 aug. / 21:50
€ 50