Har Sanders - gesigneerde zeefdruk

Har Sanders - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Har Sanders - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Har Sanders - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Har Sanders - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Har Sanders - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Har Sanders - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

112 verkochte items
  • Har Sanders (1929-2010)
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage49/100

Gesigneerde zeefdruk. Linksonder is het werk gesigneerd in potlood, 49/100 en 72. Papiermaat 50 x 70 cm. (hxb) In de bovenste witte rand is een lichte verkleuring zichtbaar. In de bovenste en linkse witte rand is het papier op een aantal plaatsen ruw. Verder goed.

In de bovenste witte rand is een lichte verkleuring zichtbaar. In de bovenste en linkse witte rand is het papier op een aantal plaatsen ruw. Verder goed.

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-07-2020 om 17:21
Eindtijd:02-08-2020 om 19:38

Bromberger
26 jul. / 22:03
€ 55