Har Sanders:Zeefdruk, Hart van Eva - Verkocht

Har Sanders:Zeefdruk, Hart van Eva kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 35,00

Har Sanders:Zeefdruk, Hart van Eva kopen? Bied vanaf 20!Har Sanders:Zeefdruk, Hart van Eva kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Har Sanders (1929-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Hart van Eva'' uit 1975 van Har Sanders (1929-2010)

Papierformaat 60 x 80 cm

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer 11/90

In goede staat

Kleine bruine puntjes aan de rand, niet in beeld

Ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-04-2017 om 16:16
Eindtijd:27-04-2017 om 16:16
Biedingen (4)
Issum
24 apr. / 23:52
€ 35
jpmr5503
24 apr. / 23:51
€ 30
Issum
24 apr. / 23:51
€ 25
jpmr5503
23 apr. / 12:29
€ 20