Harald Kassies – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 - Verkocht

Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 25,00

Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Harald Kassies  – Ets – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Harald Kassies (1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Een gesigneerde ets van Harald Kassies , gemaakt tijdens zijn studie aan de Kunstacademie Minerva in Groningen in het studiejaar 1994. Gemaakt in een oplage van 38 exemplaren.

Harald Kassies, geboren in 1970, volgde zijn opleiding aan Kunstacademie Minerva te Groningen en is hierna ontwerper van decors geworden. Hij ontwerpt decors voor vele Nederlandse omroepen en voor productiebedrijven als o.a. Endemol, Eyeworks, Talpa, E.V.A Media , FTV Productions, RTL productions, Mas Media, en Stokvis.

Harald Kassies staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/117679

Academie Minerva is een school op het gebied van beeldende kunst, vormgeving en popcultuur en is onderdeel van de Hanzehogeschool Groningen.

In 1964 werd de voormalige kunstnijverheidsschool een zelfstandige Academie voor Beeldende Kunsten (ABK). In de jaren daarna werd les gegeven op verschillende plekken in de stad. In 1984 verhuisde Academie Minerva naar een nieuw gebouw, van architect Piet Blom, aan het Gedempte Zuiderdiep. Onder andere diverse leden van de Groninger Kunstkring De Ploeg (1918) hebben aan Minerva gestudeerd.

Wij bieden via Kunstveiling.nl momenteel  meerdere werken van kunstenaars uit hun studiejaar 1994 aan de Kunstacademie Minerva Groningen ter veiling aan. Al deze werken zijn op A4-formaat en gemaakt in een oplage van ongeveer 35 exemplaren. Interessante  werken van kunstenaars aan het begin van hun carrière. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Stoel”).

Kunstenaar: Harald Kassies .

Techniek: Ets.

Jaartal:  1994.

Afmetingen: Papier, 29,7 x 21 cm. Beeld, 20 x 13 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: 38. Dit is nr 22.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 2,25 euro (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Naar België: 5,00 euro. (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Harald Kassies (1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-12-2014 om 22:03
Eindtijd:03-01-2015 om 22:08
Biedingen (10)
lopez
03 jan. / 22:00
€ 25
Hans59
03 jan. / 21:57
€ 20
lopez
03 jan. / 21:57
€ 18
Hans59
03 jan. / 21:57
€ 17
lopez
03 jan. / 21:56
€ 15
Hans59
03 jan. / 21:55
€ 13
lopez
03 jan. / 21:55
€ 11
Hans59
03 jan. / 21:55
€ 9
lopez
03 jan. / 21:54
€ 7
Hans59
03 jan. / 21:22
€ 5