Harald Vlugt - Human jungle III

Harald Vlugt - Human jungle III kopen? Bied vanaf 45!
Harald Vlugt - Human jungle III kopen? Bied vanaf 45!Harald Vlugt - Human jungle III kopen? Bied vanaf 45!
  • Harald Vlugt (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage98 exemplaren

Fraaie zeefdruk met collage technieken van Harold Vlugt. Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Harald Vlugt (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
60 cm
80 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:07
Eindtijd:02-10-2022 om 22:36
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingWereldwijd