Harald Vlugt - Vaderland

Harald Vlugt - Vaderland kopen? Bied vanaf 25!

Harald Vlugt - Vaderland

Verkoopprijs: € 30,00

Harald Vlugt - Vaderland kopen? Bied vanaf 25!Harald Vlugt - Vaderland kopen? Bied vanaf 25!Harald Vlugt - Vaderland kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Harald Vlugt (1957)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 100 exemplaren
Harald VlugtZeefdruk/ Collagegesigneerd met potlood.Verschillende stukken zeefdruk. Geplakt op de ondergrond.nummering wijkt af.

Harald Vlugt (1957)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
63 cm
90 cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:08-01-2019 om 08:20
Eindtijd:13-01-2019 om 10:52

Biedingen (2):

Marielou
13 jan. / 09:15
€ 30
RobertR
13 jan. / 00:08
€ 25