Harald Vlugt: Zeefdruk/Collage: Vaderland - Verkocht

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Harald Vlugt (1957)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(11-11-1)

Prachtige zeefdruk op collage in mooie houten lijst van Harald Vlugt. Kan direct aan de muur.

Titel: Vaderland.
Jaartal: 1994
Afmetingen beeld: 90cm x 62cm
Afmetingen lijst: 94cm x 66cm
Gesigneerd: Ja, Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage:26/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk, 35 euro binnen NL (muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Harald Vlugt (1957)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:11-10-2011 om 17:18
Eindtijd:18-10-2011 om 17:18
Leon
14 okt. / 14:51
€ 100