FA. (2)

Harm Botman - Portret Kees Verkade.

Harm Botman - Portret Kees Verkade. kopen? Bied vanaf 39!
Harm Botman - Portret Kees Verkade. kopen? Bied vanaf 39!Harm Botman - Portret Kees Verkade. kopen? Bied vanaf 39!Harm Botman - Portret Kees Verkade. kopen? Bied vanaf 39!Harm Botman - Portret Kees Verkade. kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Harm Botman (1952-2012)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi portret.
Stempel fotograaf achterzijde.
Met stofmap.

Mooi portret.

Harm Botman (1952-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
18 cm
24 cm
Starttijd:30-04-2022 om 14:42
Eindtijd:07-05-2022 om 21:24
Openingsbod€ 39
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België