Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen - Verkocht

Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!
Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Harm Holtkamp - Monument voor zuster de V. te W. - 1973 - Potlood op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!
  • Harm Holtkamp (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1973
TechniekPotlood
IngelijstGlasschade
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
Glasschade52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met (gebroken) glasplaat.

Herkomst: BKR Groningen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018).

Nederland: €21,-
Belgie: €35,-
Rest EU: €43,-

Indien u binnen drie werkdagen na het sluiten van de veiling nog geen mail van ons heeft ontvangen, controleer dan even uw spamfolder.

(VK362888)

ConditieRedelijk

In redelijke/matige staat. De glasplaat is gebroken links van het midden en er zitten vingervlekken op het blad waar het glas ontbreekt.

Harm Holtkamp (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
67 cm
52 cm
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 15:02
Eindtijd:08-03-2020 om 19:05
mhcbroring
08 mrt. / 18:57
€ 20