Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje

Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje kopen? Bied vanaf 45!Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje kopen? Bied vanaf 45!Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje kopen? Bied vanaf 45!Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje kopen? Bied vanaf 45!Harrie Bartels - Litho: "Het venster in stukken", incl bonnefans boekje kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
  • Harrie Bartels (1936-2015)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Harrie Bartels. Titel: "Het venster in stukken". Dit werk maakte hij voor dit laatste nummer(34) van Bonne fans. Afmetingen blad: H29.5 x b21cm.  Het werk is rechtsonder  gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

In zeer goede staat

Harrie Bartels (1936-2015)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (28)

816 verkochte items
21 cm
29.5 cm
Starttijd:16-11-2021 om 09:14
Eindtijd:24-11-2021 om 19:26
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd