Harrie Gerritz - Billboard Memories IV - Verkocht

Harrie Gerritz - Billboard Memories IV kopen? Bied vanaf 55!
Harrie Gerritz - Billboard Memories IV kopen? Bied vanaf 55!Harrie Gerritz - Billboard Memories IV kopen? Bied vanaf 55!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
Lijst55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/75
Mooie zeefdruk van Harrie Gerritz. Het werk is linksonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar.

Harrie Gerritz (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
696 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
40 cm
55 cm
27 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2020 om 09:37
Eindtijd:21-06-2020 om 19:46
jazzamusica
07 jun. / 19:42
€ 55