Harrie Gerritz - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Schildersezel, Arend, Koe - Verkocht

Harrie Gerritz - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Schildersezel, Arend, Koe kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Harrie Gerritz - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Schildersezel, Arend, Koe kopen? Bied vanaf 39!Harrie Gerritz - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Schildersezel, Arend, Koe kopen? Bied vanaf 39!Harrie Gerritz - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Schildersezel, Arend, Koe kopen? Bied vanaf 39!Harrie Gerritz - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Schildersezel, Arend, Koe kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Harrie Gerritz (1940)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Drie handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Harrie Gerritz
  • Titels: Schildersezel, Arend, Koe
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-09-2020 om 08:44
Eindtijd:11-09-2020 om 19:58
Boedt
11 sep. / 19:43
€ 39